Eettafel James van LABEL51 is met zijn strakke mangohouten oppervlaktes, gecombineerd met een zwart metalen Matrix poot een stoere en industriële tafel. Het meubel in de warme Espresso kleur heeft een levendige uitstraling en zorgt voor lekker veel sfeer Lees meer.
Eettafel James, is gemaakt van gezandstraald, duurzaam mangohout. James heeft een strakke uitstraling door zijn gladde afwerking en zacht aflopende rand. De zwarte metalen Matrix poot voegt een industriële en stoere touch toe. Het mooie ovale blad geeft een knus en gezellig gevoel, terwijl de lengte voldoende tafelruimte biedt.
Eettafel James heeft strakke, robuuste vormen en is een meubel waarbij het natuurlijke en industriële heel mooi samenkomen. Eettafel James past daarom perfect in elk interieur en geeft een eetkamer of keuken een prettige sfeer met een stoer accent.
- Mangohout is een duurzame en milieuvriendelijke houtsoort vol karakter.
- James is verkrijgbaar in Espresso, Zwart en Nature Smooth Mangohout
- Eettafel James is stoer, industrieel en mooi in detail
Diepte (in cm) | 100 |
---|---|
Breedte (in cm) | 210 |
Hoogte (in cm) | 76 |
Merk | LABEL51 |
Materiaal | Mangohout |
Kleur | Espresso |
Stijl | Industrieel |
Vorm | Ovaal |
Kleur van de poten/onderstel | Zwart |
Aantal poten | 4 |
Onderhoudstips | Om het massieve mangohout te beschermen tegen vocht, vuil en kringen is het eerst gezandstraald en vervolgens behandeld met een solventgedragen lak. Deze lak is speciaal ontworpen voor houten meubelen. Maak gebruik van onderzetters. Zo is jouw meubel goed beschermd. U kunt Wood Matt Polish gebruiken om het meubel op te frissen. |